On-line depozit

ON-LINE DEPOZIT


Nejmodernější depozit drahých kovů v Evropě. On-line přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce s aktivní správou Vašeho majetku. Jednoduše, transparentně, disponibilně a nezávisle na místě pobytu.


Vaše drahé kovy máte uloženy v nejbezpečnějších trezorech na světě, v GOOD DELIVERY standardu a stále pojištěny na aktuání hodnotu .


Aktivní správa Vašeho majetku nabízí možnost jednoduše, transparentně, disponibilně a nezávisle na místě pobytu prodávat, převádět na jiné depozity, dodat si drahé kovy kamkoliv potřebujete, a spoustu dalších užitečných funkcí.


ZALOŽIT ON-LINE DEPOZIT

Výhody On-line depozitu


Bezpečné uložení Vašich drahých kovů v trezorech s nejvyšším možným zabezpečením


Při využití uskladnění v on-line depozitu, neplatíte u stříbra ani žádného jiného drahého kovu DPH


On-line přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce, aktivní správa Vašeho majetku


Vaše drahé kovy mají od výroby v rafinerii, přes transport až po uskladnění tu nejvyšší možnou certifikaci “GOOD DELIVERY”

Majetek, který se v čase zhodnocuje a je jen Váš


S on-line depozitem drahých kovů můžete kdykoliv prodávat, převádět na jiné depozity nebo si můžete nechat kovy dodat na Vámi zvolenou adresu. Můžete si také zřídit plán na postupné odprodeje nebo jednoduše vyměnit drahý kov za jiný přes tlačítko Switch


Ovládat svůj majetek můžete nezávisle na místě pobytu z celého světa


S depozitem drahých kovů máte přesnou kontrolu nad Vaším majetkem. Získáte kompletní přehled o všech nákupech, prodejích, převodech, dodávkách a transakcích. Všechny informace máte k dispozici v dokumentech a historii jednotlivých transakcí

JAK NA TO

Zavolejte a domluvte si schůzku s naším specialistou nebo na sebe zanechte kontakt a my se Vám ozveme pro domluvení schůzky.


Nebo si můžete depozit zřídit sami on-line zde


Depozit se ve všech případech zakládá on-line. Takto zřízený depozit je ihned aktivní a Vy můžete začít nakupovat. Vše si můžete kontrolovat na Vašem on-line přístupu, přes který také můžete provádět všechny transakce.


Zanechte nám kontakt