Naše produkty

sporeni

SPOŘENÍ DO DRAHÝCH KOVŮ

Váš osobní uchovatel hodnoty majetku pro všechna období. Díky pravidelnémů investování snižujete celkové nákupní ceny drahých kovů a tím si zajistíte i vyšší zhodnocení.


Peníze spoříte přímo do fyzického zlata, stříbra, platiny nebo paládia. Volba kovu je jen na Vás. Nakupovat můžete již od 25 EUR, a to na základě měsíčních spořicích částek, nebo mimořádných plateb.

ON-LINE DEPOZIT

Nejmodernější depozit drahých kovů v Evropě. On-line přístup 24 hodin denně, 365 dní v roce s aktivní správou Vašeho majetku. Jednoduše, transparentně, disponibilně a nezávisle na místě pobytu.


Vaše drahé kovy máte uloženy v nejbezpečnějších skladech na světě s on-line přístupem 24 hodin denně, 365 dní v roce. Aktivní správa Vašeho majetku nabízí možnost jednoduše, transparentně, disponibilně a nezávisle na místě pobytu prodávat, převádět na jiné depozity, dodat si drahé kovy kamkoliv potřebujete, a spoustu dalších užitečných funkcí.

Online_depozit
Zlate_vejce

JEDNORÁZOVÁ INVESTICE

Okamžitá ochrana vašeho majetku zcela bez vstupních poplatků. Hledáte možnost jak je správně uložit peníze, aby Vám je neužírala inflace?Tak právě pro Vás jsou zde drahé kovy, které Vaše peníze ochrání a dlouhodobě udrží jejich hodnotu.


Jednorázová investice je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí eliminovat bankovní rizika, nebo si chtějí zajistit, aby jejich peníze neztratily do budoucna hodnotu. Jednorázová investice nemá žádné vstupní poplatky.